Absolventská prax

Končíš výšku? Nevieš kam po škole? Zaujíma ťa téma LGBT & kresťanstvo?

Ponúkame ti prax na obdobie 3 až 6 mesiacov, počas ktorých spoznáš komunitu dúhových kresťanov, ich príbehy a problémy z prvej ruky a získaš cenné skúsenosti a zručnosti zo sféry neziskového sektora pre svoje budúce povolanie. A k tomu si aj finančne trocha prilepšíš.

Počas praxe nazrieme spolu hlbšie do fungovania občianskeho združenia, naučíme ťa kancelárskej agende vrátane obsluhy balíka Google Workspace, administrácie webu, sociálnych sietí a korešpondencie. Dáme ti odporúčania na vycibrenie tvojich komunikačných, prezentačných a plánovacích zručností, ktoré si budeš mať priestor aj otestovať. Zasvätíme ťa do problematiky viery a inakosti, poskytneme ti základnú vedomostnú výbavu a hodnotovú orientáciu v téme. Výhodou pre teba je, ak si absolvent štúdia humanitno-spoločenského smeru (napr. psychológia, filozofia, teológia, sociálna práca, atď.), ale nie je to podmienka.

Pre viac informácii a v prípade záujmu nám napíš e-mail na signum@duhovi-krestania.sk. Tešíme sa na teba!

O podmienkach absolventskej praxe zistíš viac na stránkach Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny.

Ak nám chcete pomôcť rozšíriť ponuku medzi študentov/študentky alebo rovno na stredné a vysoké školy, budeme radi ak si stiahnete nasledujúci plagát a zazdieľate ho, príp. vytlačíte a zavesíte niekde na nástenku v škole.