Podporte nás

Každý z nás je jedinečný, preto aj forma, ktorou nás môžete podporiť, nemusí byť jednotná. Ak sa vám páči myšlienka nášho združenia, chceli by ste niečo zmeniť, alebo nás jednoducho máte radi, pouvažujte nad nasledujúcimi spôsobmi:

Modlitba

Spolu s pôstom azda najúčinnejšia duchovný prostriedok. Prosíme, spomeňte si občas v modlitbách na nás, na dúhových kresťanov, na LGBT+ ľudí vo svojom okolí, na naše cirkvi a jej predstaviteľov. Alebo si toto všetko pridajte do svojich pravidelných modlitebných úmyslov (my to robíme denne o 21:00). Ponúkame vám aj našu modlitbu za spoločenstvo, ktorú sa zvykneme modliť na spoločných stretnutiach.

Finančný dar

Ako občianske združenie disponujeme peňažným bankovým účtom. Z neho platíme rôzne položky, napr. vizitky, propagačné materiály alebo členské poplatky do nadnárodných organizácií, ktorých je SIGNUM súčasťou. Ak by ste chceli finančne podporiť niektoré naše konkrétne projekty a aktivity alebo len prispieť na všeobecný chod združenia, môžete tak urobiť zaslaním ľubovoľnej sumy na IBAN SK19 8330 0000 0025 0171 0843. Do poznámky prosím uveďte „dar“.

2 % z daní

Poskytnite nám svoje 2 % a vyzbierané finančné prostriedky použijeme v súlade s našimi cieľmi – na bežný chod združenia a na podporu aktuálnych projektov. Viac o tejto možnosti nájdete TU.

Členstvo v združení

Staňte sa členom/členkou občianskeho združenia SIGNUM a okrem finančnej podpory vo forme ročného členského 12 EUR budete mať možnosť rozhodovať o dôležitých veciach združenia. Elektronické prihlasovanie je spustené TU.

Dobrovoľníctvo

Pridajte sa k nám do tímu organizačných dobrovoľníkov. Naliehavo potrebujeme čerstvé posily, ľudí ochotných venovať svoj voľný čas a dobré srdce združeniu a komunite. Je nás málo a všetko čo robíme, robíme v rámci svojho voľného času a zadarmo. Ak vás to neodrádza a máte záujem komunikovať s ľuďmi, organizovať veci, plánovať stretnutia alebo sa len realizovať v rôznych projektoch, prvým krokom je stať sa členom/členkou združenia.

Referencie

Máte kamarátov/kamarátky, známych/známe, rodinných príslušníkov, pre ktorých by bolo naše združenie a aktivity prínosné? Povedzte im o nás. Aby sa o nás dozvedelo čo najviac ľudí, pomáha nám v dnešnom modernom svete aj keď nás napr. „lajknete“ na Facebooku alebo zazdieľate nejaký náš príspevok.

Ďakujeme!